Vítame Vás na stránkach firmy Micronet!

Micronet s.r.o. je firma zaoberajúca sa plánovaním a budovaním informačných systémov a poskytovaním príslušných služieb so sídlom na Slovensku. Naším cieľom je poskytovanie kvalitných, rýchlych a finančne efektívnych služieb. Pre dosiahnutie 100%-nej spokojnosti našich zákazníkov pracujeme s dynamickými, malými, motivovanými tímami.História firmy

Budovanie nemocničných informačných systémov. Naše prvé možnosti na podnikania po nežnej revolúcií v roku 1989.

Firma MicroNet s.r.o. bola založená v roku 1994. Jej cieľom bolo rozšírenie a skvalitnenie služieb poskytovaných pracovníkmi jej materskej firmy Soft-Syst, ktorí sa už od roku 1989 zaoberali budovaním laboratórnych informačných systémov.

Vďaka bohatým skúsenostiam našich zamestnancov a nadviazaní spojenia s vedúcimi výrobcami a distribútormi hardvéru sa naša firma v krátkej dobe stabilizovala a dostala sa do vedúcej pozície v tomto segmente trhu. Takmer v polovici Slovenských nemocníc sme vybudovali laboratórne informačné systémy.


Prevezmeme plnú zodpovednosť za spolahlivú spoluprácu produkty nami dodaných produktov. Každú jednu časť nášho informačného systému si vyberáme a testujeme, čoho výsledkom je vysoký výkon a spoľahlivé fungovanie.

Rozšírenie pôsobiska do zahraničia

Vstup Slovenska do Európskej únie nám uľahčil poskytovanie informačných služieb smerom k ostatným členským krajinám EÚ. Naše služby sme prvýkrát poskytli firme Euro-Phonix (jedna z najväčších firiem v Strednej a Východnej Európe so zameraním na finančné poradenstvo) so sídlom v Budapešti v roku 2005. Vďaka rekonštrukcii informačného systému firmy sa ich kancelárie a predstavenstvá dostali na efektívnejšiu platformu od Washingtonu až po Istanbul.

Outsourcing

Rok 2006 bol ďalším míľnikom v živote firmy. Okrem našich produktov ponúkame vedomosti a skúsenosti pre zabehnuté a na informačnom trhu velkým potenciálom disponujúce firmy. Pridaním výnimočnej odbornej schopnosti našich zamestnancov a finančne efektívnej práce našej firmy k výborným znalostiam trhu a úspešnej marketingovej činnosti našich partnerov sa nám podarilo vytvoriť výhodnú formu spolupráce pre obe strany.


Nové technológie

Veľký dôraz kladieme na zavedenie najnovších technológií, čo predstavuje jeden z faktorov úspechu Micronetu.

Sledovaním najnovších trendov, pravidelnými školeniami a nasadením mladých, motivovaných absolventov zabezpečujeme, aby bola firma úspešná za každých okolností.